międzynarodowy plebiscyt
wyróżniający najlepsze firmy z danego sektora
ORŁY w Polsce
przebadanych opinii
wyświetleń stron
branż
400
mln
przebadanych opinii
2,5
mln
wyświetleń stron
65
branż
dlaczego ORŁY
Żyjemy w społeczeństwie konsumpcyjnym, w którym rolę ważniejszą niż cena odgrywają jakość oraz obsługa. Aż 97% klientów sprawdza oceny w internecie i często traktuje je na równi z opiniami znajomych oraz rodziny.

Ideą Plebiscytu Orły jest łączenie klientów z firmami, dzięki czemu pierwsi otrzymują najwyższą jakość usługi oraz obsługi, a drudzy – wzmocnienie marki i lepszy wynik finansowy.
jak działa nasz plebiscyt
Szukamy pereł w oceanie biznesu. Dzięki autorskim systemom informatycznym jesteśmy w stanie sprawdzić wszystkie opinie o firmie umieszczone w internecie. Na tej podstawie tworzymy ranking najlepszych przedsiębiorstw z danej branży. Nasz plebiscyt bazuje wyłącznie na opiniach klientów, dzięki temu w rzetelny sposób pokazujemy liderów branży, stawiających na rozwój i stałe podnoszenie kompetencji.
co nas wyróżnia
przejrzyste kryteria
aby dołączyć do programu, Twoja ocena musi wynosić co najmniej 8/10pkt
zasięg ogólnokrajowy
dzięki technologii microdata sprawdzamy opinie na portalach społecznościowych oraz branżowych w całym kraju
sprawiedliwe zasady
udział w plebiscycie jest bezpłatny, a o wynikach informujemy dopiero po jego zakończeniu, by nikt nie mógł wpływać na jakość ocen
laureaci plebiscytu
Optyk Greń
Jesteśmy rodzinną firmą, która dba o wzrok klientów od 1972r.

Wyróżnienie w Plebiscycie Orły jest dla nas potwierdzeniem, że zaangażowanie oraz pasja przekładają się na zadowolenie gości naszych salonów optycznych.

Jakość oznacza dla nas stały rozwój, wykorzystywanie nowoczesnych technologii oraz indywidulane podejście do każdego klienta. Nasz personel tworzą dyplomowani optycy, optometryści oraz okuliści, którzy zapewniają odpowiednią pomoc, doradztwo oraz przyjazną atmosferę.

Orły pomogły nam nie tylko wyróżnić się na lokalnym rynku, ale także pokazały naszym klientom, że trafili w miejsce, w którym ich potrzeby będą kompleksowo zaspokojone.
odwiedź stronę
Kancelaria Adwokacka
Wojas-Pawlak
Świadczymy kompleksowe usługi prawne dla klientów indywidualnych oraz korporacyjnych. Nasze podejście zostało docenione w rynku, co zaowocowało wyróżnieniem w Plebiscycie Orły.

W codziennej pracy stawiamy na bezkompromisowość oraz efektywność działania. Aby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów jako pierwsi w regionie zaczęliśmy świadczyć usługi w języku angielskim bez udziału tłumacza.

Orły to dla nas namacalny dowód, że zaangażowanie oraz indywidualne podejście są doceniane. Klienci z kolei widzą dzięki temu, że trafili do kancelarii, która ich potrzeby oraz oczekiwania stawia zawsze na pierwszym miejscu.
odwiedź stronę
Gabriela Bogucka Medycyna Estetyczna i Dietetyka
Holistyczne podejście do piękna i zdrowia pacjentów. Wyróżnienie w Plebiscycie Orły jest konsekwencją pasji, która towarzyszy mi w codziennej pracy.

Jestem specjalistą chorób wewnętrznych, lekarzem medycyny estetycznej oraz dietetykiem. Dbam o to, by wywiad lekarski i ogólna ocena stanu zdrowia były nieodłącznymi elementami wizyty w moim gabinecie.

Orły, przyznawane na podstawie opinii zadowolonych klientów, to dla mnie efekt lat pracy, zaangażowania oraz dokładania wszelkich starań, by moi pacjenci czuli się absolutnie wyjątkowo.
odwiedź stronę
skontaktuj się z nami!
Beautiful Company Sp. zo.o. Sp. K.
ul. Legnicka 59, 54-203 Wrocław
Zadzwoń +48 516 470 433
Napisz do nas
Polityka prywatności
1. Informacje ogólne
2. Wybrane metody ochrony danych stosowane przez Operatora
3. Hosting
4. Twoje prawa i dodatkowe informacje o sposobie wykorzystania danych
5. Informacje w formularzach
6. Logi Administratora